Vibrátory WE-VIBE - erotické pomôcky

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » We-Vibe
We-Vibe je luxusný výrobok od spoločnosti Standard Innovation Corp Ako prvá erotická pomôcka na svete umožňuje žene pri pohlavnom styku stimulovať klitoris a zároveň bod G. Vibrátor We-vibe je erotická pomôcka roka. We-Vibe je exkluzívna erotická pomôcka, ktorá si získa každú ženu. A vďaka We Vibe privediete vašu partnerku k nádherným orgazmom. We Vibe je novinka, ktorá bola ocenená ako najlepšia erotická pomôcka za funkciu i design na erotickém veľtrhu v Berlíne.

Dnešná akčná ponuka

  • We-Vibe Unite - párový vibrátor 59,95 € 89,99 € We-Vibe Unite - párový vibrátor We - Vibe Unite je novým prírastkom do rodiny najrozšírenejších a najobľúbenejších vibrátorov pre páry We - Vibe s pohodlným diaľkovým ovládaním.
  • We-Vibe Unite - párový vibrátor 59,95 € 89,99 € We-Vibe Unite - párový vibrátor We - Vibe Unite je novým prírastkom do rodiny najrozšírenejších a najobľúbenejších vibrátorov pre páry We - Vibe s pohodlným diaľkovým ovládaním.
  • We-Vibe Sync Purple 129,95 € 189,99 € We-Vibe Sync Purple Cíťte sa ešte bližšie ako kedykoľvek pred tým! Teraz s možnosťou prispôsobenia pre každú krivku vášho tela. Jedná sa o najsilnejší párový vibrátor,
Strana 1 z 1 1
Produktov na stránku:
We-Vibe Bloom oranžové vibračné guličky

We-Vibe Bloom oranžové vibračné guličky

109,95 €
139,99 €


SKLADOM

We-Vibe Bloom sú vibračné guličky ovládané skrz bluetooth. Sú diskrétne, tiché a pohodlné pri nosení. We-Vibe Bloom bol navrhnutý poprednými dizajnérmi tak, aby pri zasúvaní bol čo najpríjemnejší a zároveň bol príjemný pri nosení. We-Vibe Bloom možné používať či už ležíte, sedíte, stojíte či idete. Stačí si ho len vsunúť a ovládať svoje neskrotné pocity z nosenia We-Vibe Bloom. We-Vibe Bloom vás obohatí o nové skúsenosti so svojimi silnými vibráciami. Rysovanie a spevňovanie panvového dna nebolo tak jednoduché. Posilnenie vám pomôže docieliť silnejšieho a mohutnejšieho orgazmu. Nielen že tým potešíte seba, ale zároveň tým potešíte pri sexe svojho partnera! Pre posilňovanie máte na výber zo sady závaží: 10 g, 30 g, 45 g Perfektný dizajn, pohodlný tvar a telo zo silikónu robia We-Vibe Bloom dokonalým spoločníkom na každej dobrodružstvo. Nie sú potrebné žiadne batérie! Jednoducho nabite We-Vibe Bloom pomocou dodávaného USB kábla a máte na zábavu až na 2 hodiny! So svojím vodotesným telom vás We-Vibe Bloom obšťastní za každé chvíle. Vezmite si ho kam sa vám zapáči a poriadne to roztočte. Ovládajte svoje chvíľky naplnenie pomocou aplikácie zadarmo We-Connect. Ako vy, tak váš partner si stiahnite aplikáciu We-Connect na váš smartphone a nechajte sa unášať vlastnou fantáziou. Odporúčame používať lubrikačné gély na vodná báze.

We-Vibe Jive modré vibračné vajíčko

We-Vibe Jive modré vibračné vajíčko

91,95 €
119,99 €


SKLADOM

We-Vibe Jive je vibračné vajíčko ovládané skrz bluetooth. Je diskrétne, tiché a pohodlné pri nosení. We-Vibe Jive bol navrhnutý poprednými dizajnérmi tak, aby pri zasúvaní bol čo najpríjemnejší a zároveň bol príjemný pri nosení. We-Vibe Jive možné používať či už ležíte, sedíte, stojíte či idete. Stačí si ho len vsunúť a ovládať svoje neskrotné pocity z nosenia We-Vibe Jive. We-Vibe Jive vás obohatí o nové skúsenosti so svojimi 10+ vibračnými módy. Vibrácie sú silné a hlboké. Perfektný dizajn, pohodlný tvar a telo zo silikónu robia We-Vibe Jive dokonalým spoločníkom na každej dobrodružstvo. Nie sú potrebné žiadne batérie! Jednoducho nabite We-Vibe Jive pomocou dodávaného USB kábla a máte na zábavu až na 2 hodiny! So svojím vodotesným telom vás We-Vibe Jive obšťastní za každé chvíle. Vezmite si ho kam sa vám zapáči a poriadne to roztočte. Ovládajte svoje chvíľky naplnenie pomocou aplikácie zadarmo We-Connect. Ako vy, tak váš partner si stiahnite aplikáciu We-Connect na váš smartphone a nechajte sa unášať vlastnou fantáziou. Odporúčame používať lubrikačné gély na vodná báze.

We-Vibe Match - párový vibrátor

We-Vibe Match - párový vibrátor

135,95 €
159,99 €


SKLADOM

We-Vibe Match je novým prírastkom do rodiny najrozšírenejších a najobľúbenejších vibrátorov pre páry We-Vibe s pohodlným diaľkovým ovládaním. Dizajn je typický pre produkty We-Vibe, tak ako sa presadil u mnohých párov túžiacich po spoločnom uspokojenie. Tvar bol navrhnutý tak, aby stimuloval klitoris a bod G a k tomu ešte partnerov penis. Myslelo sa aj na pocit pohodlia. We-Vibe Match sa dokonale prispôsobí krivkám vášho tela a zároveň nijako neobmedzuje partnera v prevedení jeho práce. We-Vibe Match posilňuje veľmi silnými a hlbokými vibráciami pocit potešenie oboch partnerov. Vyberať je možné až z 10tich rôznych vibračných režimov a 10tich rôznych intenzít. We-Vibe Match sa ovláda pomocou štyroch tlačidiel na ovládači či tele Wi-Vibe Match. Dosah ovládača je až 3 metre. Tým môžete potešiť svoju partnerku či partnera a zároveň si dopriať krásny pohľad. Vibračné motorky sú natoľko tiché ako samotné šepkanie. Je možné si užiť spontánnu zábavu kedykoľvek, kdekoľvek a za akejkoľvek situácie. We-Vibe Match je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu a má zamatovo jemný povrch, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. We-Vibe Match je vodeodolný, takže nie je problém ho umyť pod prúdom tečúcej vody. Bohužiaľ však nie je vhodný na hrátky v sprche alebo vani. Doba vibrácií až 60 minút Doba dobíjania 6 hodín. Dobíjanie pomocou USB kábla (súčasť balenia). Odporúčame použitie lubrikačných gélov na vodnej báze. Obsah balenia: - We-Vibe Match párový vibrátor - Diaľkové ovládanie - USB dobíjací kábel - Dok na vibrátor - 2ml lubrikačný gél - Ilustrovaný manuál

We-Vibe Sync Purple

We-Vibe Sync Purple

129,95 €
189,99 €


SKLADOM

Cíťte sa ešte bližšie ako kedykoľvek pred tým! Teraz s možnosťou prispôsobenia pre každú krivku vášho tela. Jedná sa o najsilnejší párový vibrátor, ktorý kedy uzrel svetlo sveta. Staňte sa pánom nad svojimi túžbami s novými exkluzívnymi vlastnosťami We Connect. We-Vibe Sync je navrhnutý pre maximálny pôžitok s partnerom. Tvar bol prepracovaný, aby dodal potešenie súčasne skrz G-bod a klitoris. Navyše je vyrobený zo silikónu šetrného k ľudskému telu bez latexu. Diaľkovým ovládaním je možné vyberať medzi vibračnými módy a samozrejme nastavovať intenzitu v daný okamih. Ktorýkoľvek z partnerov môže používať ovládanie a to až zo vzdialenosti 3 metrov. Ďalšou z možností ovládania je pomocou aplikácie We-Connect, ktorá vám dovolí si užívať a ovládať zariadenia odkiaľkoľvek. Nechajte vibrovať do rytmu muziky pomocou Beat mode alebo použite Touch mode pre kontrolu pomocou vašich prstov.

We-Vibe Unite - párový vibrátor

We-Vibe Unite - párový vibrátor

59,95 €
89,99 €


do 7 dní

We-Vibe Unite je novým prírastkom do rodiny najrozšírenejších a najobľúbenejších vibrátorov pre páry We-Vibe s pohodlným diaľkovým ovládaním. Dizajn je typický pre produkty We-Vibe, tak ako sa presadil u mnohých párov túžiacich po spoločnom uspokojeni. Tvar bol navrhnutý tak, aby stimuloval klitoris a bod G a k tomu ešte partnerov penis. Myslelo sa aj na pocit pohodlia. We-Vibe Unite sa dokonale prispôsobí krivkám vášho tela a zároveň nijako neobmedzuje partnera v prevedení jeho práce. We-Vibe Unite posilňuje veľmi silnými a hlbokými vibráciami pocit potešeni oboch partnerov. Vyberať je možné až z 10tich rôznych vibračných režimov. We-Vibe Unite sa ovláda pomocou jednotlačítkového ovládača. Dosah ovládača je až 3 metre. Tým môžete potešiť svoju partnerku či partnera a zároveň si dopriať krásny pohľad. Vibračné motorky sú natoľko tiché ako samotné šepkanie. Je možné si užiť spontánnu zábavu kedykoľvek, kdekoľvek a za akejkoľvek situácie. We-Vibe Unite je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu a má zamatovo jemný povrch, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. We-Vibe Unite je vodeodolný, takže nie je problém ho umyť pod prúdom tečúcej vody. Bohužiaľ však nie je vhodný na hrátky v sprche alebo vani. Doba vibrácií až 60 minút Doba dobíjania 6 hodín. Dobíjanie pomocou USB kábla (súčasť balenia). Odporúčame použitie lubrikačných gélov na vodnej báze. Obsah balenia: - We-Vibe Unite vibrátor - Diaľkové ovládanie - USB dobíjací kábel - 2ml lubrikačný gél - Ilustrovaný manuál

Strana 1 z 1 1

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma