Satisfyer Pro 2 Vibration vibračný stimulátor - Womanizery

Satisfyer Pro 2 Vibration vibračný stimulátor
Satisfyer Pro 2 Vibration vibračný stimulátorSatisfyer Pro 2 Vibration vibračný stimulátorSatisfyer Pro 2 Vibration vibračný stimulátorSatisfyer Pro 2 Vibration vibračný stimulátor
Hodnotenie: (4x) 4,25
Ušetríte: 20% 16,04 €
Původní cena: 79,99
Naša cena:
63,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
128578
◌ do 7 dní


Farba zlatá
Materiál silikón, ABS
Počet motorčekov 2
Vibračných programov 10
Programov tlakových vĺn 11
Batérie interný akumulátor
Nabíjací áno
Vodotesný áno (IPX7)
Vlastnosti zaručený klitoriálnu orgazmus, tichý režim, jednoduché čistenie
Satisfyer Pro 2 Vibration vibračný stimulátor Revolúcia v oblasti sexuálneho uspokojenia žien je tu! Stimulácia klitorisu vibračným stimulátorom Satisfyer Pro 2 Vibration nastaví latku všetkým ostatným druhom uspokojenia veľmi vysoko.

Klitoris je najcitlivejším stimulačným bodom. Žena dosiahne orgazmus vo väčšine prípadov cez stimuláciu klitorisu. Spôsobov, ako ženu vhodne uspokojiť, je hneď niekoľko, niektoré lepšie a niektoré menej. Satisfyer Pro 2 Vibration sa s tým nepára a ukáže žene svoj šarm a schopnosti.

Satisfyer Pro 2 Vibration vybral len tie najlepšie spôsoby, ako ženu doviesť k orgazmu, a tieto schopnosti vypiloval k dokonalosti. Stimulácia klitorisu skrz silné tlakovej vlny v spojení s hlbokými vibráciami dostanú ženu na pokraj vyvrcholenie ako mávnutím prútika.

So svojimi 2 motory sa dostane na popredné priečky používanie v spálni. Každý z motorčekov možno ovládať zvlášť cez tlačidlá na chrbte stimulátora Satisfyer Pro 2 Vibration. Navoliť si možno z nespočetných druhov kombinácií. 11 rôznych programov tlakových vĺn vám bude dráždiť klitoris vzduchom, k tomu si doprajte z ďalších 10 rôznych vibračných režimov a orgazmus skrz Satisfyer Pro 2 Vibration sa stane vašou každodennou závislosťou.

Nemusíte sa však báť, Satisfyer Pro 2 Vibration u susedov počuť nebude. Tichý režim len tak nebudete počuť. Ale pozor aby vás nepočuli susedia pri vašom vyvrcholení!

Satisfyer Pro 2 Vibration je vyrobený z prvotriednych materiálov. Silikón šetrný k telu je to najlepšie, čo erotické pomôcky ponúka. Jemný povrch príjemný na dotyk. Váš klitoris bude šalieť šťastím, až si Satisfyer Pro 2 Vibration k nemu priložíte a vnoríme sa do víru rozkoše.

Aby ste si svoju chvíľku mohli užiť doslova kdekoľvek, tak Satisfyer Pro 2 Vibration myslí aj na časovo zaťažené ženy. Pri ceste do práce nie je problém si trošku užiť a uvoľniť sa. Nabíjacie vstavaná batéria vnútri Satisfyer Pro 2 Vibration vám dopraje akciu úplne kedykoľvek. Stačí si svojho krásavca nabiť pomocou dodávaného magnetického USB kábla.

Občas aj vo vani môže byť nuda. Tá však Satisfyer Pro 2 Vibration nerobí najmenší problém. Je pripravený na všetko a so svojou certifikáciou vodotesnosti IPX7 (až 30min vo vode v hĺbke do 1 metra) vás urobí aj vo vode. Bazén, vaňa, sprcha, vírivka - každé vlhké prostredie má rád.

Jednoduché čistenie je samozrejmosťou. Pre udržiavanie vášho miláčika doporučujeme používať značkových čistiacich prípravkov na erotické pomôcky z našej ponuky.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma