AndroPenis gold zväčšenie penisu - Zväčšenie penisu

AndroPenis gold zväčšenie penisu
AndroPenis gold zväčšenie penisuAndroPenis gold zväčšenie penisuAndroPenis gold zväčšenie penisuAndroPenis gold zväčšenie penisu
Hodnotenie: (149x) 4,01
Ušetríte: 24% 45,04 €
Původní cena: 184,99
Naša cena:
139,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
105496
● SKLADOM


AndroPenis gold zväčšenie penisu Snívate o väčšom penise? Nezúfajte, máme pre Vás riešenie. Teraz môžete zväčšiť Váš penis bez plastickej chirurgie alebo trápnych návštev zdravotníckych zariadení. Andro-penis mnohým mužom výrazne pozdvihol sebavedomie. Andro-penis bude zväčšovať dĺžku aj obvod Vášho penisu priamo v súkromí vášho domova! Andro-penis Extender využíva vyskúšané a preukázané metódy zväčšenia penisu.
Andro-penis je zárukou trvalého predĺženia penisu o 3-5cm.

Andro-Penis © v pozlátenom prevedení pre penis dosahujúci v erekcii 7 a viac cm.

Andro-Penis je krúžok napojený na niekoľko tyčiek, ktoré sa postupne napínajú, a využíva množenie tkanivových buniek. K tomu dochádza, keď sú vystavené neustále pôsobiacej trakčnej sile.
Prístroj ale dokáže oveľa viac než "len" predĺženie. Napravuje napríklad neprirodzené zakrivenia mužského pohlavného údu a neutralizuje zmrštenie, ktoré môže nastať po chirurgickom zákroku ako dôsledok procesu zajizvování.
Prístroj získal certifikát Európskej únie. Doteraz neboli zistené jeho prípadné krátkodobé alebo dlhodobé vedľajšie účinky.
Andro-Penis si muž sám nasadzuje i dáva dole, možno ho diskrétne používať v najrôznejších situáciách, "v stoji, v sede aj pri chôdzi". Na jeho vývoji sa podieľali urológovia z celého sveta. Prístroj je účinný v 97,5 percenta.

Andro - Penis EXTENDER je dodávaný v luxusnom balení s príručkou.
Balenie obsahuje: 1xAndro-Penis set, 2x sadu predlžovacích nadstavcov, 4x silikónová upevňovací trubica, 4x molitanová ochranná trubica, 2x ochranný návlek a slovenský návod.
Andro - Penis EXTENDER je zárukou trvalého predĺženia penisu o 3 až 5 cm.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma