Pomôcky pre zväčšenie poprsia

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Zväčšenie poprsia
Dámy, túžite po bujnom poprsí, ale nechcete podstupovať chirurgický zákrok? V našej ponuke nájdete kapsule alebo špeciálne krémy, ktoré Vaše poprsie spevní a zväčší jeho objem. Ak potrebujete zväčšiť poprsie len pod niektoré oblečenie alebo na jednorazovú akciu, napríklad pod spoločenské šaty, vyskúšajte vákuovú pumpičku alebo špeciálne prsné vypchávky a budete okamžite vyzerať úplne úchvatne. Nikto nespozná, že Vaše vyvinuté a obdivované poprsie vlastne nie je Vaše.

Dnešná akčná ponuka

  • Jolly Booby Boobs 12,95 € 14,99 € Jolly Booby Boobs Nafukovacie prsia s bradavkami. Popruhy sú nastaviteľné pomocou suchého zipsu.
  • Prsné vypchávky - Silicone Inserts 21,55 € 27,99 € Prsné vypchávky - Silicone Inserts Prsné vypchávky pre bombastické zväčšenie poprsia. Máte malé prsia? Žiadny problém - tieto dokonalé vklady do podprsenky všetko vyrieši a nikto nič
  • Vypchávacie prsia ako pravé - Super Busen 19,95 € 25,99 € Vypchávacie prsia ako pravé - Super Busen Prsné vypchávky pre bombastické zväčšenie poprsia, alebo pre vytvorenie umelého poprsia. Máte malé prsia? Žiadny problém - tieto dokonalé vklady d
Strana 1 z 1 1
Produktov na stránku:
Jolly Booby Boobs

Jolly Booby Boobs

12,95 €
14,99 €


SKLADOM

Nafukovacie prsia s bradavkami. Popruhy sú nastaviteľné pomocou suchého zipsu.

Prsné vypchávky - Silicone Inserts

Prsné vypchávky - Silicone Inserts

21,55 €
27,99 €


SKLADOM

Prsné vypchávky pre bombastické zväčšenie poprsia. Máte malé prsia? Žiadny problém - tieto dokonalé vklady do podprsenky všetko vyrieši a nikto nič nespozná. Sú mäkké, ale dokonale držia tvar! Už vám nebude chýbať nič k dokonalosti!

Vypchávacie prsia ako pravé - Super Busen

Vypchávacie prsia ako pravé - Super Busen

19,95 €
25,99 €


SKLADOM

Prsné vypchávky pre bombastické zväčšenie poprsia, alebo pre vytvorenie umelého poprsia. Máte malé prsia? Žiadny problém - tieto dokonalé vklady do podprsenky všetko vyrieši a nikto nič nespozná. Sú mäkká, ale dokonale držia tvar! Už vám nebude chýbať nič k dokonalosti!

Easy Grow

Easy Grow

27,95 €
36,99 €


SKLADOM

Vákuová pumpa pre zväčšenie objemu pŕs predstavuje rýchle riešenie, ako sa stať príťažlivejšou bez pomoci chirurgov, injekcií a ďalších vymožeností modernej medicíny. Plastové košíčky sú spojené pružnými hadičkami s balonkonkem pre vytvorenie podtlaku a tým zväčšenia objemu vášho poprsia.

Strana 1 z 1 1

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma