Erotické spoločenské hry

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Erotické hry, žarty » Erotické hry
Pre spestrenie dlhých zimných večerov alebo bujarých párty s priateľmi vyskúšajte erotické spoločenské hry z našej širokej ponuky. Nájdete tu zaujímavé spoločenské hry od erotických hracích kariet a kociek až po erotickú ruletu do Vášho počítača. Nuda sa Vám rozhodne vyhne veľkým oblúkom a navyše zažijete nevšedné vzrušenie.

Dnešná akčná ponuka

  • Sextreme Duo Pinwheel 26,95 € 29,99 € Sextreme Duo Pinwheel Chtíč a potreby sú neskrotné. Nadobudne svoje zmysly s dvojitým jehlicovým veterníkom! Nastavte správnu atmosféru plnú vášne a bolesti.
  • Šimrátko 3000007091 3,95 € 5,49 € Šimrátko 3000007091 Malé šimrátko, které Vám dopomůže vyhrát si s Vaším partnerem a navodit tu správnou erotickou atmosféru.
  • Sexy Feather Tickler Pink 3,95 € 4,99 € Sexy Feather Tickler Pink Malé šteklítko, ktoré Vám dopomôže vyhrať si s Vašim partnerom a navodiť tú správnu erotickú atmosféru.
Strana 1 z 2 1 | 2
Produktov na stránku:
Albi Sexy Kocky

Albi Sexy Kocky

3,19 €
3,99 €


SKLADOM

Jediným hodom si môžeš splniť svoj sen a prežiť s hráčom svojho výberu hŕbu erotické zábavy. Poloha na psíka, nasadnúť na koníčka, alebo treba niečo vice vzrušujícícho? Neposlušné hracie kocky Albi Sexy Kocky sa postarajú pre večer plný zábavy pre teba a celú partiu. Na kockách Albi Sexy Kocky nájdeš celkom 6 symbolov: - Poloha na psíka - Poloha na koníčka - Poloha 69 - Masáž - Vášnivý bozk - Daj Fanta! Zábava, ktorá zaručene zabije nudu v spálni! Víťazmi sú všetci.

Sexy párty hra Albi Cortex 18+

Sexy párty hra Albi Cortex 18+

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Myslí vám to rýchlejšie, než ostatným a sú vaše myšlienky hriešne? Potom vyskúšajte postrehovú hru Cortex, u ktorej sa budete červenať a mozog sa vám zapotí námahou! Hriešna spoločenská hra Albi Cortex 18+ ponúkne tú najlepšiu kombináciu zábavy s priateľmi a šteklivých otázok, na ktoré ste sa báli opýtať. Hravou formou musia hráči plniť úlohy, ktoré vyskúšajú, ako dobre ovládate priestorové myslenie, logiku a zručnosť. Mozog je potrebné precvičiť a vedieť ho naplno využiť, aj keď to môže byť trochu ťažké, keď sa krv presunie... o kúsok nižšie. Sexy spoločenská hra plná vzrušenia - Cortex 18+: - Spoločenská stolová hra - Precvičí logiku, zručnosť i priestorové myslenie - Rýchlejšie vyhráva - Preberá šteklivé otázky zábavnou formou - Obsahuje 10 dotykových kariet Hra obsahuje: - 80 kariet úloh - 10 dotykových kariet - 6 puzzle mozgu - česká a slovenská pravidlá

Albi Hriešne Pexeso Vzrušujúce povolania

Albi Hriešne Pexeso Vzrušujúce povolania

6,95 €
7,99 €


do 7 dní

Skvelý spôsob ako zahnať dlhej chvíle je zahrať si pár kôl s hriešnym pexesom od Albi. Čerpať vedomosti z oblasti erotiky a zároveň sa náramne baviť. Polohy Kámasútry, Vzrušujúce povolania, Erotické hry, ty všetko sa postarajú o zábavu. Výberom ľubovoľného setu Hriešneho pexesa budete čerpať inšpiráciu, vedomosti ohľadom erotických rekordov alebo náhľad do sexy profesií plný prekvapení! Hriešna pexesa vychádzajú z princípu Vedomostné pexeso od Albi - každá z dvojíc kariet tvoria dohromady obrázok so zaujímavou či vtipnú informácií. Pexesa sú originálne ilustrovaná českými autormi. Každé z hriešnych pexeso vždy obsahuje: 48 kartičiek pexesa (24 dvojíc) a pravidlá.

Erotická hra Albi Partnerské Hrátky

Erotická hra Albi Partnerské Hrátky

24,95 €
31,99 €


SKLADOM

Žena a muž sa odpradávna navzájom priťahujú. Ale ako docieliť, aby tento vzťah bol v rovnováhe? Pre harmonický vzťah potrebujete predovšetkým šťastie, lásku a sex. Samozrejme nájdeme aj iné premenné, ako je zdravie, porozumenie, toleranciu a mnoho ďalších. Avšak táto hra je o tých troch prvých. Každý je niekedy hanblivý, nebojácny a niekedy romantik. Odhaľte v sebe dračicu alebo tigra. Bežné partnerské hrátky v byte alebo dome sa stanú originálnymi a žeravými, keď budete plniť rôzne odvážne úlohy tematické pre danú miestnosť v byte / dome. Čo sa stane, ak sa stretne hanblivka s tigrom? Na všetky otázky vám odpovie hra Partnerské Hrátky. Len pozor na Kazifucka !!! Hra Partnerské Hrátky obsahuje:   - 125 kariet úloh   - 36 charakterových kariet   - 30 kariet náhody   - 6 figúrok postáv   - figúrku Kazifucka   - hraciu kocku   - presýpacie hodiny   - herný plan   - pravidlá

Erotická hra Albi Nikdy Neříkej Nikdy

Erotická hra Albi Nikdy Neříkej Nikdy

19,95 €
23,99 €


SKLADOM

Nikdy Neříkej Nikdy je vzrušujúce studnicou inšpirácie pre páry, ktoré si chcú navzájom plniť svoje erotické fantázie. S hrou Nikdy Neříkej Nikdy spolu strávite príjemné večery, pri ktorých na 160 kartičkách odhalíte tajné sny svojho partnera či partnerky.   Úlohy zo štyroch okruhov vám prinesú tipy na vášnivé chvíľky s erotickými hračkami, jedlom, hraním rolí či milovaním na neočakávaných miestach.   Ako sa Nikdy Neříkej Nikdy hrá? Hráči si vyžrebujú jeden zo 4 okruhov zážitkov, vezmú si príslušnú kartu a prečítajú si ju. Potom sa pokúsi rozvzpomenout, či už spolu niečo podobné zažili. Ak áno, oslávi to prípitkom. Ak nie, musí sa rozhodnúť, či by daný zážitok spolu chceli zažiť. Ak áno, vloží kartičku do obálky. Ak nie, prejdú k ďalšej kartičke. Vo chvíli, kedy je v obálke päť kartičiek, hra končí. Hráči majú za úlohu do nasledujúcej hry aspoň jeden zo zážitkov v obálke vyskúšať.   Hra Nikdy Neříkej Nikdy obsahuje:  - 160 kariet s úlohami v 4 okruhoch  - Roztoč-to-vač  - 2 obálky na tajné priania  - pravidlá v českom a slovenskom jazyku.

Erotická hra Albi Postelové Hrátky

Erotická hra Albi Postelové Hrátky

19,95 €
23,99 €


SKLADOM

Oživte svoj sexuálny život s erotickou hrou Posteľové Hrátky. Chýba vám inšpirácia v posteli? Okoreňte si ho s veľkou škálou intímnych aktivít. Súbor dvadsiatich inšpiratívnych erotických hier, pri ktorých sa pobavíte, zasmejete a rozvášnite! Predstavte si burzu erotických aktivít, ktoré ste ešte neskúsili - vyzliekacích poker, lietajúci koberec alebo napríklad čo robiť na opustenom ostrove. Ako veľmi piepornej a vášnivé hry budete hrať je len na vás. Každá z dvadsiatich hier obsahuje niekoľko variantov alebo tipov, ako danú hru hrať.   Nájdite stratenú inšpiráciu... Hra je určená pre dospelých. Doba hry cca 15+ minút (záleží len na vašej výdrži,)) Pre 2 hráčov. Obsah hry: - 20 kariet s erotickými hrami - 52 herných kariet - 2 kocky - 1 ceruzka - 1 bloček - pravidlá v českom a slovenskom jazyku

Kocka Kamasutra - Sexy Dice drevená

Kocka Kamasutra - Sexy Dice drevená

1,99 €


do 7 dní

Potrebujete inšpiráciu, prípadne nejakú vzrušujúce zmenu? Kocka je výborná inšpirácia. Navodíte príjemnú atmosféru, pohráte si a pritom môžete experimentovať.

Sextreme Duo Pinwheel

Sextreme Duo Pinwheel

26,95 €
29,99 €


SKLADOM

Chtíč a potreby sú neskrotné. Nadobudne svoje zmysly s dvojitým jehlicovým veterníkom! Nastavte správnu atmosféru plnú vášne a bolesti.

Sexy Feather Tickler Pink

Sexy Feather Tickler Pink

3,95 €
4,99 €


SKLADOM

Malé šteklítko, ktoré Vám dopomôže vyhrať si s Vašim partnerom a navodiť tú správnu erotickú atmosféru.

Sexy Feather Tickler Purple

Sexy Feather Tickler Purple

3,95 €
4,99 €


SKLADOM

Malé šteklítko, ktoré Vám dopomôže vyhrať si s Vašim partnerom a navodiť tú správnu erotickú atmosféru.

Dice sex-positions

Dice sex-positions

4,95 €
5,49 €


SKLADOM

Potrebujete inšpiráciu, prípadne nejakú vzrušujúcu zmenu? Kocka je výborná inšpirácia. Navodíte príjemnú atmosféru, pohráte si a pritom môžete experimentovať.

Karty

Karty

3,95 €
4,99 €


SKLADOM

Obrázkové karty, ktoré nenechajú pri hre jediného sústredeného hráča. Akty dievčat a žien budú mať za následok to, že stôl bude stúpať pod vztýčenými palicami.

Šimrátko 3000007091

Šimrátko 3000007091

3,95 €
5,49 €do 7 dní

Malé šimrátko, které Vám dopomůže vyhrát si s Vaším partnerem a navodit tu správnou erotickou atmosféru.

Strana 1 z 2 1 | 2

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma