Masážne pomôcky na mužský G-bod - prostata

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Análne pomôcky » Maséri prostaty
Strana 5 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Produktov na stránku:
Tentacular Tease Prostate black

Tentacular Tease Prostate black

23,95 €
27,99 €


SKLADOM

Análny vibrátor určený primárne na stimuláciu prostaty a semenníkov. Erotická pomôcka ponúka 10 režimov vibrácií. Batérie zadarmo. Nevyhnutná pomôcka pri stimulácii. Vibračný stimulátor prostaty Tentacular Tease Prostate black z veľmi príjemného materiálu, bez ftalátov, vám pomôže dosiahnuť silnejší erekcie a neuveriteľných orgazmov. Tentacular Tease Prostate black Vám ponúkne 10 rôznych vibračných rytmov, s ktorými sa môžete uspokojiť. Dokonale zakrivený tvar análneho vibrátora Tentacular Tease Prostate black umožňuje stimulátor prostaty bezbolestne zaviesť a vychutnať si tak dráždenie stimulátorom prostaty. Stimulátor prostaty Tentacular Tease Prostate black je nevyhnutnou pomôckou pri análnej stimulácii muža - či už pri autoerotike alebo aj párovom milovanie. Objavte ďalšie ríšu erotického sveta a doprajte svojmu partnerovi maximálnu rozkoš a vzrušenie presnú stimuláciou prostaty. Pri zavádzaní používajte kvalitné lubrikanty. Batérie sú súčasťou balenia zdarma.

Coarsed Coral Prostate red

Coarsed Coral Prostate red

22,95 €
29,99 €


SKLADOM

Masér prostaty z príjemného materiálu s 10 rôznymi vibračnými. Dokonale zakrivené telo masér pomôže dosiahnuť silnejší erekcie a orgazmov. Batérie ZADARMO. Vibračný stimulátor prostaty Coarsed Coral Prostate z veľmi príjemného materiálu, bez ftalátov Vám pomôže dosiahnuť silnejší erekcie a neuveriteľných orgazmov. Coarsed Coral Prostate si užijete s 10 rôznymi vibračnými režimami. Batérie sú súčasťou balenia zdarma. Dokonale zakrivený tvar Coarsed Coral Prostate umožňuje masér prostaty bezbolestne zaviesť a vychutnať si tak dráždenie stimulátorom prostaty. Masér prostaty Coarsed Coral Prostate je nevyhnutnou pomôckou pri análnej stimulácii muža - či už pri autoerotike alebo aj párovom milovanie. Objavte ďalšie ríšu erotického sveta a doprajte svojmu partnerovi maximálnu rozkoš a vzrušenie presnú stimuláciou prostaty. Pri zavádzaní používajte kvalitné lubrikanty.

Rocks Off Rude-Boy Blue

Rocks Off Rude-Boy Blue

44,95 €
66,99 €


SKLADOM

Stimulácia prostaty prináša mužom, ktorí sa odhodlajú k praktike, neuveriteľné zážitky. Máme v ponuke niekoľko masérov prostaty. Rocks Off Rude-Boy Blue nie je výnimkou. Anatomicky tvarované Anan dildo, nachádzajúce sa na tele maséra prostaty Rocks Off Rude-Boy Blue, dosiahne presne do oblasti prostaty, kde dodáva maximálny stimuláciu. Na tele Rocks Off Rude-Boy Blue sa nachádza aj oblasť s výstupkami stimulujúce oblasť medzi semenníkmi a Anus. V spojení týchto svojou miest so silnou vibrácií z vibračnej patróny masér prostaty Rocks Off Rude-Boy Blue sa stane nezabudnuteľný zážitok, ktorý si budete chcieť užívať každým dňom. Pevné silikónové telo Rocks Off Rude-Boy Blue je vďaka svojej štruktúre úplne vhodnou voľbou. Vibrácie z vibračné patróny sa dobre vedie celým análnym kolíkom, od stimulácie mostíka medzi mieškom a anus až po samotnú špičku análneho dilda, staimulující prostatu. S vibrátorom Rocks Off Rude-Boy Blue si budete môcť hovoriť pane, pretože takéto výstreky semena nemajú ani v porne. Stačí iba nagelovat koniec vibrátora, zasunúť do análu a pustiť vibráciu. Ocitnete sa v neuveriteľných výšinách slasťou a budete revať ako lev a chcieť, aby tento okamih nikdy neskončil. Odporúčame používať kvalitných lubrikačných gélov, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky lubrikačných gélov.

Rocks Off Rude-Boy Red

Rocks Off Rude-Boy Red

44,95 €
66,99 €


SKLADOM

Stimulácia prostaty prináša mužom, ktorí sa odhodlajú k praktike, neuveriteľné zážitky. Máme v ponuke niekoľko masérov prostaty. Rocks Off Rude-Boy Red nie je výnimkou. Anatomicky tvarované Anan dildo, nachádzajúce sa na tele maséra prostaty Rocks Off Rude-Boy Red, dosiahne presne do oblasti prostaty, kde dodáva maximálny stimuláciu. Na tele Rocks Off Rude-Boy Red sa nachádza aj oblasť s výstupkami stimulujúce oblasť medzi semenníkmi a Anus. V spojení týchto svojou miest so silnou vibrácií z vibračnej patróny masér prostaty Rocks Off Rude-Boy Red sa stane nezabudnuteľný zážitok, ktorý si budete chcieť užívať každým dňom. Pevné silikónové telo Rocks Off Rude-Boy Red je vďaka svojej štruktúre úplne vhodnou voľbou. Vibrácie z vibračné patróny sa dobre vedie celým análnym kolíkom, od stimulácie mostíka medzi mieškom a anus až po samotnú špičku análneho dilda, staimulující prostatu. S vibrátorom Rocks Off Rude-Boy Red si budete môcť hovoriť pane, pretože takéto výstreky semena nemajú ani v porne. Stačí iba nagelovat koniec vibrátora, zasunúť do análu a pustiť vibráciu. Ocitnete sa v neuveriteľných výšinách slasťou a budete revať ako lev a chcieť, aby tento okamih nikdy neskončil. Odporúčame používať kvalitných lubrikačných gélov, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky lubrikačných gélov.

Rocks Off Naughty-Boy

Rocks Off Naughty-Boy

39,95 €
66,99 €


SKLADOM

Úžasná erotická pomôcka pre mužov určená ku dráždenie prostaty. Rocks Off Naughty-Boy stimuluje svojím tvarom semenníky a prostatu zároveň. Masér prostaty Rocks Off Naughty-Boy sa stane jednou z najpodstatnejších erotických pomôcok, ktoré si bez každodenného používania nedokážete predstaviť. Úžasná erotická hračka Rocks Off Naughty-Boy pre mužov je určená ku dráždenie prostaty. Svojim tvarom sa dostane presne tam, kam potrebujete. Zaguľatená špička Maser prostaty Rocks Off Naughty-Boy vám pomôže pri zavádzaní erotické pomôcky do análneho otvoru. Masáž prostaty v spojení s vibračným patrónou sa postarajú o vaše blaho. S vibrátorom Rocks Off Naughty-Boy si budete môcť hovoriť pane, pretože takéto výstreky semena nemajú ani v porne. Odporúčame používať kvalitné lubrikačné gély, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky lubrikačných gélov.

Rocks Off Bad-Boy

Rocks Off Bad-Boy

39,95 €
66,99 €


SKLADOM

Masér prostaty z dielní Rocks Off. Unikátny masér prostaty s tvarovaním tela vytvoreným na mieru všetkým potrebám. Vyrobený z príjemného silikónového materiálu. Úplne úžasná hračka pre mužské náprotivky Rocks Off Bad-Boy. Vibrátor pre dráždenie prostaty Rocks Off Bad-Boy, je tou najlepšou možnosťou, ako zaručene dosiahnete spolu s úplným zážitkom slasťou aj úžasný výstrek semena, aký ste kedy mohol mať. Vďaka anatomickému tvaru a vibračnému mototrku, bude Vaša prostata spolu s Vami zažívať úplne úžasné zážitky, na ktoré budete chcieť stále myslieť. Masér prostaty Rocks Off Bad-Boy je z veľmi príjemného materiálu v čiernej farbe. Rocks Off Bad-Boy je 100% vodeodolný a je špeciálne vyrobený a prispôsobený pre dráždenie prostaty. Nezabudnite používať kvalitné lubrikačné gély, ktoré si môžete tiež vybrať z našej ponuky lubrikačných gélov.

Rocks Off Rude-Boy

Rocks Off Rude-Boy

44,95 €
66,99 €


SKLADOM

Stimulácia prostaty prináša mužom, ktorí sa odhodlajú k praktike, neuveriteľné zážitky. Máme v ponuke niekoľko masérov prostaty. Rocks Off Rude-Boy nie je výnimkou. Anatomicky tvarované Anan dildo, nachádzajúce sa na tele maséra prostaty Rocks Off Rude-Boy, dosiahne presne do oblasti prostaty, kde dodáva maximálny stimuláciu. Na tele Rocks Off Rude-Boy sa nachádza aj oblasť s výstupkami stimulujúce oblasť medzi semenníkmi a Anus. V spojení týchto svojou miest so silnou vibrácií z vibračnej patróny masér prostaty Rocks Off Rude-Boy sa stane nezabudnuteľný zážitok, ktorý si budete chcieť užívať každým dňom. Pevné silikónové telo Rocks Off Rude-Boy je vďaka svojej štruktúre úplne vhodnou voľbou. Vibrácie z vibračné patróny sa dobre vedie celým análnym kolíkom, od stimulácie mostíka medzi mieškom a anus až po samotnú špičku análneho dilda, staimulující prostatu. S vibrátorom Rocks Off Rude-Boy si budete môcť hovoriť pane, pretože takéto výstreky semena nemajú ani v porne. Stačí iba nagelovat koniec vibrátora, zasunúť do análu a pustiť vibráciu. Ocitnete sa v neuveriteľných výšinách slasťou a budete revať ako lev a chcieť, aby tento okamih nikdy neskončil. Odporúčame používať kvalitných lubrikačných gélov, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky lubrikačných gélov.

Mens Pleasure Wand

Mens Pleasure Wand

34,95 €
36,99 €


SKLADOM

Vibračný análny pomôcka pre dráždenie prostaty a semenníkov. Masér prostaty ponúka 4 rýchlosti vibrácií. Napájanie 2x AA batérií. Vibračné masér prostaty s ovládačom. Masér prostaty Mens Pleasure Wand vám ponúkne možnosť dráždenie semenníkov a prostaty zároveň. Erotická pomôcka sa však dá využiť aj pre dámy! Záleží len na vašej fantázii, ako budete Mens Pleasure Wand používať. Mens Pleasure Wand však nie je len obyčajný kolík. Má v sebe zabudovaný vibračný motorček. Ten sa ovláda pomocou ovládača pri zariadení. Vďaka ovládaču so štyrmi rýchlosťami vibrácií si môžete určiť vy sami vibráciu, ktorá Vám najlepšie vyhovuje.

Strana 5 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma