Štipce, svorky

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » BDSM, putá, biče » Štipce, svorky
Ste milovníkmi Bondage a drsnejších sexuálnych praktík? Potom rozhodne neprehliadnite našu skvelú ponuku štipcov a svoriek.

Bondage - zväzovanie
Ponúkame pomôcky pre nežný milostný bondage, ale aj pre ostrejšie a tvrdšie praktiky. Ponúkame putá, obojky, bondage a ďalšie

Dnešná akčná ponuka

  • SEXTREME Nipple Weights 50g 15,95 € 21,99 € SEXTREME Nipple Weights 50g Závaží s klipsou pro zavěšení na bradavky.
  • SEXTREME Harness for HER and HIM 22,95 € 27,99 € SEXTREME Harness for HER and HIM Ozdoba, která zkrášlí vaše tělo je z kovu na připnutí k bradavkám a vaší vagínku. Díky navléknutí přes krk bude tato kombinace provislá a na těle bu
  • Bad Kitty Škripce na bradavky 11,95 € 12,99 € Bad Kitty Škripce na bradavky Ozdobte si Vaše ňadra velmi hezkými skřipcy v červené barvě s postříbřeným kuličkovým řetízkem. Přichycení k bradavkám můžete jednoduše regulovat šro
Strana 1 z 2 1 | 2
Produktov na stránku:
Štipce na bradavky Nipple Chain

Štipce na bradavky Nipple Chain

9,95 €
13,99 €


SKLADOM

Vzrušujúce štipce na prsné bradavky prepojené medzi sebou retiazkou dlhým 30 m. Stačí jeden pohľad a žiadny muž nezostane nečinne len stáť.

You2Toys Glans Ring and Dilator

You2Toys Glans Ring and Dilator

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Krúžok a dilatátor v jednom! Nasaďte si purpurový krúžok okolo žaluďa a vpusťte strieborný dilatátor do močovej trubice! Užite si nezabudnuteľný zážitok bezpečne držaného žaluďa a vpusteného dilatátoru.

Fetish Fantasy Tit Chain Clamps

Fetish Fantasy Tit Chain Clamps

17,95 €
21,99 €


SKLADOM

Svorky na bradavky z kolekcie Fetish Fantasy spojené kvalitným a pevným kovovým retiazkom. Svorky sú ploché a vypodložené gumou s výstupkami, aby sa predišlo zraneniu bradaviek.

You2Toys Nipple Clamps

You2Toys Nipple Clamps

4,95 €
7,49 €


SKLADOM

Vzrušujúce škripce na prsné bradavky, každá s tromi kovovými retiazkami. Povrch svoriek je potiahnutý gumou, intenzitu stlačenia svoriek je možné nastaviť pomocou skrutiek.

Bad Kitty Vibrating Nipple Clamps

Bad Kitty Vibrating Nipple Clamps

19,95 €
21,99 €


do 7 dní

Vibračné štipce na bradavky jednoducho pripnete k bradavkám a zapnete vibrácie. Tlak štipcov ide upraviť skrutkou tak, aby vyhovovalo utiahnutie a následné pripnutie k bradavke. Skúste zažiť niečo nové a poddajte sa v ústrety novým zážitkom.

Nipple Teasers

Nipple Teasers

5,95 €
6,99 €


SKLADOM

Ozdobte si Vaše prsia veľmi peknými štipci s guličkou. Prichytenie k bradavkám môžete jednoducho regulovať skrutkou, ktorá je u každého štipce pripravená. Úchytka je pogumovaná, takže zaistí, aby přichytnutí bolo bezbolestné, čo samozrejme záleží na tom, ako moc utiahnete skrutku.

Nipple Chain Clips

Nipple Chain Clips

8,95 €
12,99 €


SKLADOM

Zmyselná rozkoš sa ukrýva v sade určenej pre krásne trýznenie bradaviek. Dva štipce na bradavky spojené retiazkou, ich stisk je pevný a citeľný, nie však bolestivý. Štipce sú vyrobené z kvalitnej pochrómovanej ocele bez prídavku niklu. Zaistite svoju partnerku proti neposlušnosti týmito zmyselnými putami lásky!

O-Ring Gag with Nipple Clamps

O-Ring Gag with Nipple Clamps

19,95 €
21,99 €


SKLADOM

Krúžkový roubík so škripcami na bradavky pre milovníkov BDSM. Je tvorený omotaným krúžkom (náhubkom) s pripojenými koženými nastaviteľnými pásky so zapínaním za krk. Z každej strany je vyvedená kovová retiazka k škripcom na bradavky s možnosťou nastavenia sily stlačení pomocou dištančného krúžku. Súčasťou balenia je aj čierna zamatová maska na oči ZADARMO.

S&M - Feathered Nipple Clamps

S&M - Feathered Nipple Clamps

9,95 €
12,99 €


SKLADOM

Feathered Nipple Clamps je set dvoch ozdobných svoriek na bradavky s čiernymi pierkami. Doprajte si ľahkého vzrušenia z tlaku na Vaše bradavky a zároveň potešte svojho partnera pohľadom na krásne ozdobená prsia. Tlak svoriek možno ľubovoľne nastaviť pomocou skrutky s jemným závitom. Svorky na bradavky sú vyrobené z kovu a zakončené umelou hmotou, ktorá zabraňuje odreninám.

Nipple Clamps Chain

Nipple Clamps Chain

8,95 €
12,99 €


SKLADOM

Vzrušující skřipečky ke stimulaci bradavek s nastavením různého stupně tlaku propojené mezi sebou řetízkem dlouhým 30cm. Základní princip spočívá v omezení průtoku krve do vzpřímených bradavek. Často se používají v některých BDSM praktikách, u obou pohlaví mužů i žen.

Alligator Nipple clamps

Alligator Nipple clamps

11,95 €
16,99 €


SKLADOM

Vzrušující skřipečky na prsní bradavky propojené mezi sebou řetízkem dlouhým 26cm. Stačí jeden pohled a žádný muž nezůstane nečinně jen stát.

Bad Kitty Škripce na bradavky

Bad Kitty Škripce na bradavky

11,95 €
12,99 €


SKLADOM

Ozdobte si Vaše ňadra velmi hezkými skřipcy v červené barvě s postříbřeným kuličkovým řetízkem. Přichycení k bradavkám můžete jednoduše regulovat šroubkem, který je u každého skřipce připraven. Úchytka je pogumovaná, takže zajistí, aby přichytnutí bylo bezbolestné, což samozřejmě záleží na tom, jak moc utáhnete šroubek.

SEXTREME Harness for HER and HIM

SEXTREME Harness for HER and HIM

22,95 €
27,99 €


SKLADOM

Ozdoba, která zkrášlí vaše tělo je z kovu na připnutí k bradavkám a vaší vagínku. Díky navléknutí přes krk bude tato kombinace provislá a na těle bude jednoznačně úchvatně vypadat. Krásné ženské tělo a chladný kov bude jistě tou jedinečnou inspirací pro navození příjemných intimních chvilek.

SEXTREME Nipple Chain

SEXTREME Nipple Chain

13,95 €
16,99 €


SKLADOM

Kovové skřipce na bradavky, spojené řetízkem. Pevný stisk bradavky silně vzruší a rozdráždí vás i vašeho partnera. Nepostradatelná pomůcka milovníka SM.

Strana 1 z 2 1 | 2

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma